גולש/ת יקר/ה

מרפאתי, ד"ר נטע בראונשטיין ו/או מי מטעמם, משקיעים מאמצים ומשאבים על מנת לספק ללקוחותינו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי.

אנחנו מקדמים את נושא הנגישות על-פי המוגדר בחקיקת הנגישות ורואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לשירותים ולטיפולים אותם אנו מציעים. אנו נמשיך ונפעל לשיפור נגישות השירות אותו אנו מעניקים ללקוחותינו.

הסדרי נגישות במרפאה

מרפאתנו בכפר נטר מונגשת באופנים הבאים:

ישנה חניה במפלס חדר המרפאה, הכניסה למרפאה נגישה לכסא גלגלים, מעבר הדלת הצרה ביותר – 80 ס"מ.

אנו רואים חשיבות עליונה במתן שירות מקצועי שוויוני ואדיב לכלל לקוחותינו. צוות המרפאה ישמח לסייע בכל עניין הדורש התאמה עבור לקוחות עם מוגבלות בכל רגע נתון.

אתר האינטרנט

המרשתת (רשת האינטרנט) מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזו, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה טובה לכל גולש וגולשת.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים על מנת להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל שניתן ,מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

באתר מוצב תפריט הנגשה: לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף .הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים גוגל כרום ממחשב ובמובייל: בדפדפנים אחרים יתכנו בעיות תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

התפריט מאפשר:

הקטנת \הגדלת מלל

גופן קריא

הדגשת קישורים

שליטה בגווני שחור\לבן , שחור\צהוב

ניגודיות

ניווט מקלדת

ביטול אנימציות

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר ככל שניתן, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה ובכללם אנשים עם מוגבלויות.

אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים והגולשים שלנו, אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי כל אמצעי קשר המופיע בדף צור הקשר – או בהודעת וואטסאפ ל0557227832, נשמח לשפר ולתקן כל בעיה בנושא נגישות.