חומצה היאלורונית הינה מולקולה פולימרית שנמצאת באופן טבעי ברקמות העור, המפרקים ותאי הגוף.

עם השנים, המאגר הטבעי הולך ומדלדל, כפי שקורה גם עם קולגן וחלבונים נוספים – העור מאבד מגמישותו, הופך דק ומקומט יותר ותווי הפנים מאבדים מנפחם.

חומצה היאלורונית  סופחת מולקולות רבות של מים  ובכך מעניקה נפח ולחות. כמוכן החומצה ההיאלורונית מעודדת ייצור של סיבי קולגן ואלסטין המעניקים גם כן נפח, חוזק וגמישות לעור.

השימוש בחומצה ההיאלורונית אושר ע"י הFDA לתחום הרפואה האסתטית בתחילת שנות ה2000, כחומר יעיל ובטוח להחלקת קמטים והשבת נפחים המייתר בחלק מן המקרים את הצורך בניתוח.

חומרי המילוי בשוק נבדלים זה מזה באיכות, בנקיון ובסמיכות החומר, ומכאן ישנם הבדלים בתגובת הגוף, ברגישות ובתופעות לוואי. ישנם בשוק מספר רב של חברות, אך רק חלקן מייצרות חומצה היאלורונית איכותית, ברמה הגבוהה ביותר וללא חשש מתגובה אלרגית – לכן חשוב שלא להתפשר על איכות החומר.

ישנם מגוון טיפולים שניתן לבצע בעזרת חומצה היאלורונית:

  שחזור נפחים

  טיפול בקמטים
  מילוי ועיצוב שפתיים
  טיפול בשקעי עיניים
  פיסול אף, עצמות לחיים, סנטר וקו הלסת

   

  "אני רוצה לעשות משהו כדי שאראה פחות עייפה, אבל אני פוחדת שאראה לא טבעית…"

  אני שומעת את החשש הזה שוב ושוב…- ניתן להשיב את המראה הרענן, על ידי שחזור נפחים שאבדו עם תהליכי ההזדקנות הטבעיים בעזרת חומצה היאלורונית. ולכן, כשהטיפול נעשה נכון ומדוייק, הוא יראה הכי טבעי.

  פשוט יותר צעיר.

  יחסים פרופורציונליים נכונים בתווי הפנים יכולים לשפר משמעותית את הנראות האסתטית. טיפול בסנטר נסוג וקטן או הגדרה מחדש של קו הלסת, יכול לשוות מראה יפה והרמוני. ניסיוני הרב בתחום האמנות ואנטומיית הפנים, מאפשר לי הבחנה ייחודית בפרטים והתאמת הטיפול המיטבי. 

   האם את מעוניינת בפגישת ייעוץ והתאמה לטיפול בחומצה היאלורונית?

   צור קשר חומצה היאלורונית